Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#121 2012-07-31 20:41:23

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Diego x Aza

Diego siedział na fotelu, wpatrując się w drzwi od łazienki. Wziął głębszy oddech i zaczął wygrywać nerwowo melodię o swoje kolano. Zastanawiał się kiedy ostatnio ktoś u niego nocował i naprawdę trudno było mu sobie przypomnieć. Zazwyczaj istoty nocy wolały się ulotnić, kiedy okazywało się, że bym nadludzką wersją Matki Teresy. Ludzi nie zapraszał. Czułby się chyba zbyt przytłoczony, żeby tak po prostu być rozluźnionym.
Azę przywitał z uśmiechem, podnosząc się z fotela i obejmując go w pasie. Sięgnął do jego ust, by złożyć na nich delikatny pocałunek.
-Już myślałem, że mi uciekłeś - powiedział, unosząc kącik ust.


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#122 2012-07-31 20:45:35

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Diego x Aza

- Żartujesz sobie? - zaśmiał się wdzięcznie, kładąc dłonie na jego ramionach. - Nie mógłbym... - wymruczał, unosząc głowę, by znów sięgnąć jego ust.
Smukłe dłonie zsunął na pierś wampira, pomrukując cichutko, gdy ich pocałunek się przedłużył.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#123 2012-07-31 20:51:21

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Diego x Aza

"Nie mógłbym" rozbrzmiewało w jego głowie jeszcze przez jakiś czas i wywołało na twarzy szczery uśmiech. Pociągnął go w stronę sypialni, a raczej podwyższenia, na którym znajdowało się łóżko.
-Tutal leżę, kiedy inni śpią - powiedział w końcu, drapiąc się z lekkim zakłopotaniem po głowie.


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#124 2012-07-31 21:07:43

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Diego x Aza

- Więc będziesz mi się przyglądał przez całą noc? - zapytał z rozbawieniem, popychając go lekko na pościel, by zaraz potem usiąść okrakiem na biodrach wampira. - Aż żal zasypiać... - wymruczał, wspierając się na wyprostowanych rękach tuż nad jego ramionami i pochylając nad twarzą.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plrasowekoty.pl superkreskowki.pl