Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2012-06-17 19:54:20

Seth

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-17
Posty: 31
Punktów :   

Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Senya- Muzyka Przewodnia



Jestem niezależny. Ukryłem się. Nie znają mojej tożsamości. Jednak to ja, wciąż ten sam, wygany z Nieba, przez Boga...
I tylko Lucyfer, brat mój wie kim jestem.
Ale ja się ujawnię i gdy to zrobię nadejdzie koniec.
Oto ja Mefistofeles...
Niszczyciel,
Kłamca,
Duch ciemności,
Upadły Anioł.



http://img841.imageshack.us/img841/2531/defeated.jpg



Seth Castle (Mefistofeles)
Jako swój wiek podaje 27 lat, jednak na Ziemi jest zdecydowanie dłużej.
Upadły Anioł, który zajmuje się sprowadzaniem dusz do Piekła, podkusza anioły do zdrady Boga.
Czasem dopuszczany przed oblicze Boga, ale nie jest diabłem.
Jest producentem w jednej z największych wytwórni fonograficznych, w Nowym Yorku.
Manipulacja: 7
*Nekromancja: 8
Zdolność teleportacji: 5





Bramy Nieba nie otworzą się dla mnie.
Spadam z połamanymi skrzydłami.
I wszystko co widzę to Ty...


Nieobliczany, nigdy nie można się spodziewać tego co zrobi w danej chwili, jest zakłamany, nie warty zaufania. Wypruty z dobra, choć nie do końca. Zwykle spokojny, czasem niemal znudzony, jego wyraz twarzy jest zawsze pełen złości i irytacji, rzadko na jego twarzy gości uśmiech, chyba, że należy on do perfidnych i złośliwych. Cechujego go pewności siebie, egoistyczność, beznamiętności, swoje zadania trakutuje bardzo poważnie, chce by wszystko było wykonane idealnie, nienawidzi kiedy ktoś podważa to co robi, nieznosi krytyki, nigdy nie interesowały go cudze problemy, jest bezlitosny dla każdego, rzadko okazuje miłosierdzie.
Jednakże, przecież kiedyś był aniołem, prawda? Gotowym stanąć u boku swojego Pana, czasem ujawniają się jego dobre strony, przede wszystkim lojalność, zrozumienie, sam często nie rozumie swoich zachowań i tłumaczy je jako drugie oblicze. Uważa, że tkwią w nim dwie różne istoty próbujące się wzajemnie zabić.



Gdyby każdy dbał, nikt by nie płakał.
Gdyby każdy kochał, nikt by nie kłamał.
Gdyby każdy się dzieli i przekłnął własną dumę,
Ujrzelibyśmy dzień, w którym nikt by nie umarł.


Trzy lata temu zabawił się z pewną ludzką kobietą, od tak, dla odmiany, ponieważ preferuje mężczyzn, potem uciekł z jej życia nie chcąc mieć z nią doczynienia. Okazało się, że kobieta zaszła w ciążę i urodziła zdrowego synka, jednak lekarze wykryli w potomku jakieś dziwne właściwości. Kiedy Seth dowiedział się o narodzinach zamordował kobietę i odesłał jej duszę do Piekła na wieczne potępienie. Syna pozostawił przy życiu chcąc go wychować na swoje podobieństwo. Zapewnił sobie ludzi, który mieli sprawować opiekę nad jego synem, czasem jednak sam poświęca mu uwagę. Chłopiec ma akutalnie trzy latka, krótkie blond włosy i niebieskie oczy. Seth nadał mu imię jakie sam nosi, Mefistofeles. Jednak swojego potomka traktuje z taką samą wyższością jak każdego innego, jednakże nie pozwala nikomu go skrzywdzić.


http://img641.imageshack.us/img641/3434/deidarac.jpg




Miałem związane oczy, ale już widzę.
Mój umysł był zamknięty, ale już wierzę.
Nareszcie wiem, jak jest otworzyć się na kogoś.
Pokazać tą stronę siebie, której nikt nie widział i nie zobaczy.


Seth jest bardzo wysoki i dobrze zbudowany, chociaż nigdy nie przejmował sie tym jak wygląda. Ma długie blond włosy, z których część upina w wysoki kucyk, a drugą część pozostawia rozpuszczoną. Posiada jasne, niebieskie oczy i jasną cerę. Zwykle ubiera się w czarne kolory, lubi długie płaszcze, garnitury. Nosi glany, martensy, konwersy. Rzadko się uśmiecha, jego wyraz twarzy sprawia wrażenie człowieka poirytowanego. Jego głos jest mocny i ochrypły, dosyć niski.
W tych anielskich, niebieskich oczach czai się zło...


http://img3.imageshack.us/img3/8663/narutodeidarahairdownpo.jpg




Dodatkowo:
-Nienawidzi kiedy ktoś zwraca się do niego Mefistofelesie, chyba, że jest to Lucyfer, który zna jego prawdziwą tożsamość.
-Nie pozwala nikomu dotykać swojego syna.
-Rzadko zwraca się do swojego potomka po imieniu.
-Często chodzi na "łowy", które polegają na zsyłaniu dusz do Piekła i namawiania swoich braci do zdrady Boga.
-Nienawidzi niepunktualności.
-Jest niecierpliwy.
-Na klatce piersiowej ma pieczęć na dowód spisania paktu z diabłem.
-Uniwersalny, jeżeli chodzi o kontakty z mężczyzną, choć zwykle dominator.

_______________________

Zapraszam do wątków z Sethem . Mam nadzieje, że się podoba. Jeżeli w karcie znadzie się jakiś błąd, proszę mnie poinformować.
Tłumaczenia piosenek Nickelback: Savin' Me, If everyoned cared, I'd come for you.
Przepraszam za błędy w tłumaczeniu, postanowiłam tłumaczyć sama O.o.

*Nekromancja- Dziedzina magii polegającą na ożywianiu zwłok lub szczątków ludzkich. Za szczytowe osiągnięcie tak pojętej nekromancji uważany jest dający swoistą nieśmiertelność proces transformacji nekromanty w licza, podczas którego nekromanta umiera, lecz zostaje własną magią przywrócony do funkcjonowania jako nieumarły.

Ostatnio edytowany przez Seth (2012-06-17 20:48:56)


-Wiesz co? Ludzie powinni znosić, jak kury.
-Co? Jajka?
-Nie. Ból.

Offline

 

#2 2012-06-17 20:33:53

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Bardzo dziękuję! Nie spodziewałam się takiego miłego przyjęcia Diego. A ta karta to mi się właśnie taka długa wydaje, że doszłam do wniosku, że trochę przesadziłam. No, ale jak nie, to mogę tylko zacieszać mordkę. Seth wyszedł genialnie. Lubię postacie, które nie są tylko pustą skorupą, a mają jakieś wnętrze i widać już w stworzonej karcie postaci. Jakieś pomysły, gdzie mogliby się spotkać?


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#3 2012-06-17 20:34:23

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Wiem ze karta wyszła taka że czegoś brakuje. Muszę ją zmienić ale na razie brak mi weny do tego. Pewnie że na wątek mam ochotę, sama miałam pisać pytanie czy jest chęć xD jednak pomysłu mi brak całkiem.


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

#4 2012-06-17 20:43:16

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

jaaa. arty Lily *__* kocham . i jej. cieszę się że karta się podoba. twoja też jest niezła. zwłaszcza te arty. ale dobra. ekhym. o czym to ja... a. mówiłaś że masz propozycje wątku? no to dajesz xD


Burn baby, burn.

Offline

 

#5 2012-06-17 21:06:29

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

hahaha. ale w sensie. że będą walczyć? pisz jak ci odpowiada, ja się dostosuję xD


Burn baby, burn.

Offline

 

#6 2012-06-17 21:07:03

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Może współpraca....lepiej to wyjdzie pewnie. jednak prośba: zacznij jak możesz ; )


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

#7 2012-06-17 21:23:00

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Bardzo chętnie, jeśli tylko masz pomysł na to, jak zacząć.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#8 2012-06-17 21:42:36

Caleb

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-16
Posty: 153
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

No proszę. Kiedy ją pisałam nawet mi do głowy nie przyszło, że kogoś może rozbawić. Niemniej jednak to dobrze, że wzbudza (jakiekolwiek w sumie) emocje.
Seth dziecku przypadł do gustu, więc jeśli masz jakiś pomysł na wątek, wal śmiało.


W dni samowkurwienia polecam izolację od ludzi.

Offline

 

#9 2012-06-17 21:47:40

Diego

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 208
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

O, byłoby świetnie, gdybyś zaczęła, bo ja zawsze mam z tym największe problemy. I jeszcze raz dziękuję. Słodzisz mi, no.


-Myślisz, że mnie zmanipulowałeś, żebym poszła z Tobą?
-Nie. Myślę, że Ty zmanipulowałaś mnie, bym myślał, że zmanipulowałem Cię, byś poszła ze mną.

Offline

 

#10 2012-06-17 22:49:14

Ares

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-06-13
Posty: 62
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Uhuhuhuh, oczywiście Puchałku, że jestem chętna na wącisz!
Coś czuję, że zacznę jednak dopiero jutro, bo dzisiaj nawał roboty chce mnie zniszczy, a jak śmiem sądzić raczej nie będziesz chciała mnie w tym wyręczyć x.x


Jest przystojny, ale ma coś jeszcze - tego wydestylowanego diabła, który chowa mu się w oczach.
~*~
Lubię tę aurę ciemności, która go otacza. Lubię jego twarz, smutne oczy. Jest dziwnie piękny, niczym noc bez gwiazd.

Offline

 

#11 2012-06-18 01:39:06

Oliver

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-27
Posty: 318
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Na wątek oczywście jestem chętna. Oj, Olivek raczej go nie pokocha xD


Aniołowie mają swoich diabłów, a diabły mają swoich aniołów.

Offline

 

#12 2012-06-18 16:31:06

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Pewnie, że możesz. ^ ^


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#13 2012-06-18 17:09:24

Lucyfer

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-10
Posty: 1585
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

Z tobą? Zawsze i wszędzie kocie, o każdej porze *-* Potrzebujemy pomysłu tylko. Pomyślałam, że może zrobić sobie walkę z aniołami. A co się tam będziemy! Lu i Seth staną, ramę w ramię <podniosła muzyka> i będą napierdalać w skrzydlatych aż im pióra poodpadają xd


You never know how much time you'll have.

Offline

 

#14 2012-06-18 21:15:02

Azazel

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-21
Posty: 716
Punktów :   

Re: Wszyscy umrą tak jak ja zechce...

no to co z tym wątkiem ? xD


"– Zastanówcie się, o co prosicie, bo przy odrobinie pecha możecie to otrzymać.
– Więc lepiej nie proście o nic ."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl