Yaoi of Manhattan

Znajdź swoje miejsce w świecie yaoi.

#31 2012-06-14 23:29:22

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Odgarnął włosy z czoła i prychnął z rozbawieniem.
- Nie, nikt mi jeszcze tego nie mówił - odpowiedział, patrząc na niego ciemnoszafirowymi oczami. - I oczywiście, że byś mnie zobaczył, w końcu nie po to pytałem, o której kończysz - zauważył beztrosko, uśmiechając się do smoka kusząco.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#32 2012-06-14 23:38:02

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Uśmiechnął się nieco szerzej słysząc jego słowa. Wyciągnął dłoń i złapał w palce pasmo jego długich włosów. Nakręcił je na palec, lekko przyciągając anioła w swoją stronę.
-W takim razie ja ci mówię... nie zachodź nigdy smoków od ogona, jeszcze który ci głowę odgryzie- mruknął z rozbawieniem, przesuwając palcem po jego biodrze. Rozsunął kolana i wsuwając palec w szlufkę jego spodni, przyciągnął go bliżej siebie, tak że ten musiał stanąć między jego nogami.
-A odpowiadając na twoje pierwsze pytanie... hmm. Tak. Stęskniłem się


Burn baby, burn.

Offline

 

#33 2012-06-14 23:55:18

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zamruczał z zadowoleniem i bez krępacji przylgnął do piersi smoka, zarzucając na jego kark smukłe ramiona.
- Ale ciebie chyba nie muszę się obawiać, hm? - wymruczał z mimowolnym uśmiechem. - Nie żałowałbyś, że odgryzłeś mi głowę? - zapytał z rozbawieniem.
Inna sprawa, że Aza zwyczajnie by to przeżył...


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#34 2012-06-15 00:06:21

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Spojrzał mu w oczy rozbawionym wzrokiem.
-Nie, nie musisz się mnie obawiać- przyznał z uśmiechem, kładąc swoje duże, gorące dłonie na jego biodrach.-Wbrew pozorom całkiem przyjazne ze mnie zwierze- mruknął. Musiało to brzmieć zabawnie z wyglądem i naturą Drago. Jednak było w tym ziarnko prawdy. Puki się go nie sprowokowało, całkiem przyjaznym był stworzeniem. Można by go nawet określić 'oswojony'- puki nie przekroczy się granicy, nie ugryzie.


Burn baby, burn.

Offline

 

#35 2012-06-15 00:21:05

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Widzisz? Ja to po prostu wiedziałem od początku - wymruczał, pochylając się do ucha mężczyzny. - Więc... - dodał po chwili, wplatając jedną dłoń w jego włosy. - Dasz się uprowadzić? - zapytał kusząco. - Mimo iż jeszcze nie wiem, gdzie, to jestem pewien, że będziemy w stanie odpowiednio sobie zorganizować czas...


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#36 2012-06-15 00:26:11

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

-Hm. To chyba ja powinienem się zapytać, czy dasz mi się porwać- mruknął z rozbawieniem, czubkiem nosa trącając bok jego szczęki. Aza pachniał niesamowicie. Wyostrzone zmysły Drago aż wariowały od bliskości anioła.
-I proponuję zmienić lokal... chyba że bardzo chcemy zostać sami, mogę zaoferować swoją wieżę z komnatą i pięknym widokiem na wschód słońca.


Burn baby, burn.

Offline

 

#37 2012-06-15 00:42:23

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zachichotał mimowolnie.
- Chcesz mnie porwać do swojej wieży? - powtórzył z rozbawieniem. - Ale nie będę musiał czekać na żadnego rycerza, żeby mnie uwolnił?


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#38 2012-06-15 00:48:16

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Zaśmiał się krótko.
-Nie, nie będziesz musiał...i śmiem sądzić, że nie będziesz chciał tak szybko się ode mnie uwolnić- mruknął swoim seksownie zachrypniętym głosem. Podniósł się ze stołka, nie odsuwając od siebie Anioła. Przesunął jedną dłoń na jego lędźwie, palcami drugiej odgarnął kosmyk jasnych włosów za ucho anioła.


Burn baby, burn.

Offline

 

#39 2012-06-15 01:11:53

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Och, jaki z ciebie pewny siebie smok... - wymruczał, uśmiechając się kątem ust. - Chętnie się przekonam o tym, czy rzeczywiście nie będę chciał się od ciebie uwolnić - dodał, przesuwając dłonie z karku Drago na jego pierś.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#40 2012-06-15 01:29:04

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

-No cóż. Taki już jestem - zamuczał cicho. Jego spojrzenie na moment skupił się na ustach Azy. Przez chwilę zastanawiał się jak mogą smakować. Szybko jednak odrzucił tą myśl, stwierdzając że później będzie miał dużo czasu by ich próbować. Na jego usta wkradł się uśmiech.
-A więc chodźmy- mruknął odsuwając się od anioła.
Wyszedł razem z nim z lokalu i skierowali się w jedną z uliczek gdzie stał zaparkowany motocykl smoka. Dopiero gdy smok przystanął przy maszynie, wyciągając kluczyki z kieszeni spojrzał na anioła. Po chwili zastanowienia ściągnął z siebie swoją skórzaną kurtkę, podając ją aniołowi.
-Będzie za duża, ale osłoni przed wiatrem.


Burn baby, burn.

Offline

 

#41 2012-06-15 01:33:31

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

W pierwszej chwili spojrzał na niego z lekkim zaskoczeniem, ale ostatecznie uśmiechnął się wdzięcznie i przyjął kurtkę, zakładając ją na ramiona. Oczywiście była za duża i to stanowczo, a Aza wyglądał w niej, jak krucha dziewczyna w skórze swojego faceta.
- Dziękuję - wymruczał z wdzięcznością, zaciągając się lekko zapachem Drago osiadłym na kurtce.
Niedługo potem wsiadł na motor, sadowiąc się tuż za smokiem i objąwszy go ramionami w pasie, przytulił się do jego pleców.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#42 2012-06-15 01:41:10

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Odpalił silnik, a maszyna zamruczała niczym dziki kociak. Zerknął na anioła przez ramię i z uśmiechem ruszył w stronę głównej ulicy, włączając się do ruchu. O tej godzinie ulice i tak były prawie puste. Szybko dostali się na podziemny parking wysokiego apartamentowca w którym mieszkał Drago. Zaparkował na swoim stałym miejscu i obejmując ramieniem w pasie anioła, poprowadził go do windy, która zawiozła ich na samą górę budynku, otwierając drzwi na ogromny, utrzymany w jasnych kolorach salon. Był wypełniony drogimi sprzętami, lecz urządzony stylowo i ze smakiem. Niemal całą jedną ze ścian pokrywały szyby z góry do dołu, przez które było widać nocną panoramę miasta.
Vipera pozapalał kilka stojących lamp, oświetlając pomieszczenie przyjemnym miodowym światłem.
-Napijesz się czegoś?- zapytał spoglądając na anioła.


Burn baby, burn.

Offline

 

#43 2012-06-15 01:46:52

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Rozejrzał się po salonie i zsunąwszy skórzaną kurtkę z ramion, przewiesił ją przez oparcie jednego z foteli. Podszedł do oszklonej ściany i z mimowolnym uśmiechem spojrzał na pogrążone w półmroku miasto. Słysząc pytanie spojrzał na Drago przez ramię.
- Może wody - odpowiedział mrukliwie, obejmując się ramionami w pasie, zupełnie bezwiednie, po czym wrócił do rozglądania się po mieszkaniu. - Przyjemnie się urządziłeś - zauważył z uznaniem.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

#44 2012-06-15 01:53:11

Vipera

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-29
Posty: 429
Punktów :   

Re: Drago x Aza

Uśmiechnął się pod nosem słysząc jego słowa.
-Nie pamiętam bym kiedyś mieszkał w miejscu z lepszym widokiem- odpowiedział wchodząc do kuchni, która była oddzielona od salonu długim blatem. Podszedł do lodówki i wyciągnął z niej dzbanek z wodą i butelkę piwa. Wodę nalał do szklanki, otwarł sobie piwo i zabierając napoje podszedł do Azy.
-Proszę- mruknął podając mu wodę, sam zaraz upijając kilka łyków alkoholu.


Burn baby, burn.

Offline

 

#45 2012-06-15 01:57:39

Aza Chandran

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 528
Punktów :   

Re: Drago x Aza

- Dziękuję - odpowiedział odbierając od niego szklankę i upijając parę łyków. - Mnie zdecydowanie bardziej podobało się w Chinach za czasów złotego wieku - wyznał z rozbawieniem, zagarniając za ucho pukiel gęstych włosów.


God left me for dead - I've been turning my head
Away from the living - the time has come
To gamble for gain - To tear down the gate
And see what s inside

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcarpetcleaningformby.weebly.com